Wprowadzenie - Kraina
Zmodyfikowany: 333 dni temu przez Mateusz z Rocevaux (31,442)


Wróć do Wprowadzenie

---

Kraina jest złożona z 9 miast. To nie przypadek, jeśli nie będziesz mógł znaleźć wszystkich. Miasta są połączone szeregiem przełęczy, polan i lasów, przez które prowadzą trakty. Niektóre z nich są ślepe i prowadzą do miejsc, w których czeka na Ciebie wiele potworów. Poruszanie się po krainie złożonej z tylu lokacji nastręcza wiele trudności, dlatego gracze mają do dyspozycji mapę, która jest ukryta pod jednym z przycisków na ekranie gry.

Na początku trzeba poruszać się pieszo, ale już na wyższych poziomach doświadczenia możemy wykonać zadania dla członków Zakonu Planu Astralnego, którzy niedrogo świadczą usługi w zakresie błyskawicznej teleportacji pomiędzy ważniejszymi miastami. Jest to wygodny sposób poruszania się po krainie. Niestety nie wszędzie można się tak dostać, dlatego czasem jednak będziesz musiał obudzić w sobie ducha wędrowca. Innym sposobem mogą być magiczne zwoje, które przenoszą nas w żądane miejsce. Zazwyczaj możemy je znaleźć przy zabitych stworach, często bywają nagrodami podczas eventów.

Duża liczba lokacji jest połączona również z ładowaniem się map, po których Twoja postać będzie się poruszała. Jeśli masz szybkie łącze nie powinno to nastręczać Ci wielkich kłopotów, ale jeśli chciałbyś zaoszczędzić czas istnieje możliwość ściągnięcia wszystkich lokacji na dysk i korzystania z nich wprost z Twojego komputera. Wszystko jest opisane i wytłumaczone w artykule Szybsze ładowanie grafiki.

---

Wróć do Wprowadzenie