Wprowadzenie - Questy


Wróć do Wprowadzenie

---

Czegóż więcej chcieć od życia oprócz tego, by uratować księżniczkę i zabić potwora nękającego miasto? Taką właśnie możliwość daje Ci Margonem! Obecnie w świecie gry masz do dyspozycji setki questów. Oczywiście nie do wszystkich od razu otrzymasz dostęp. Są one przeznaczone na różne poziomy doświadczenia i dla różnych profesji. Natomiast bardzo łatwo je zauważysz! Każda osoba, która posiada dla Ciebie jakieś zlecenie, będzie miała nad głową poruszający się, żółty znak zapytania! Niektóre zadania będą dla Ciebie motywacją do zdobycia kolejnych poziomów doświadczenia, inne wynagrodzą Twoje starania cenną nagrodą, złotem lub dużą ilością doświadczenia.

Wiadomo, na początku nie jesteś na tyle silny, żeby zdobywać zamki i zabijać jaskiniowe bestie, dlatego też ograniczysz się do prostych sprawunków dla mieszkańców miast, gdyż oni nie mają na nie czasu. Wraz z rosnącym poziomem otrzymujesz zadania coraz ważniejsze, jak: pokonywanie demonów, wykrywanie intryg złych sekt i uzyskiwania dostępu do nowych obszarów świata.


Wszystkie questy są tworzone starannie, z przemyślaną fabułą, by gracz kończąc je czuł satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Zdarzają się zadania bardzo poważne, ale niektóre są śmieszne i służą dobrej zabawie po ciężkim dniu w pracy, czy szkole!
Na panelu jest osobny przycisk z ikoną zwiniętego kawałka pergaminu. Po kliknięciu tego przycisku otworzy się okno, w którym można śledzić przebieg questów, przeglądać rozpoczęte i sprawdzać wskazówki lub odczytywać następne etapy.

---

Wróć do Wprowadzenie
Drukuj