Wprowadzenie - Interakcja


Wróć do Wprowadzenie

---

Równie ważne, co sama gra i zdobywanie doświadczenia jest społeczeństwo Margonem. Dzięki wygodnemu czatowi, osobnemu dla każdej lokacji, możesz wymieniać opinie, prosić o pomoc lub poznawać innych graczy. Dzięki klanom możesz łączyć się w sojusze i zyskiwać przyjaciół, którzy będą wspierać Cię w walkach i okrywać chwałą swoją drużynę. Klany pomagają również w organizowaniu jakichś większych przedsięwzięć, mogą pożyczać złoto, a Ty możesz się piąć po drabinie klanowej kariery zdobywając coraz wyższe rangi. Uczestnictwo w sojuszu daje również możliwość korzystania z szybkiego i wygodnego czatu klanowego, który w łatwy sposób pozwoli Ci skontaktować się z członkami Twojego klanu będącymi akurat w grze.

Jeśli jednak zapragniesz poznać kogoś lepiej i skierować swoje słowa wyłącznie do niego, pozwala na to system rozmów prywatnych, które dobrze odróżniają się od ogólnego czatu, więc na pewno nie zginiesz w chaosie wypowiedzi graczy.
Nieodłączną częścią gry Margonem jest zintegrowane forum, gdzie można wymienić się z innymi graczami poglądami, poprosić o pomoc, zorganizować imprezę, zaprezentować swój czas i urządzić rekrutację, a zaawansowani gracze mogą brać udział w kształtowaniu gry! Twoje posty na forum są przyozdobione awatarem, którym jest wybrany przez Ciebie wygląd w grze. Nowe ikony postaci zdobywa się wraz ze wzrastającymi poziomami doświadczenia gracza, oczywiście im wyższe poziom tym wygląd jest bardziej prestiżowy.

            W Margonem, co jakiś czas, organizowane są specjalne wydarzenia (tzw. eventy) - zazwyczaj może w nich brać udział każdy z graczy. Bywa to przybycie tajemniczego kupca do krainy, czasem specjalne zadanie dotyczące świata gry, czasem administratorzy urządzają konkursy wiedzy, bądź wyścigi, a czasem po prostu wzrasta prawdopodobieństwo zdobycia szczególnie rzadkiego przedmiotu.

Tajemniczy administratorzy ciągle czuwają nad grą i na bieżąco ją tworzą. Możesz zobaczyć ich w świecie Margonem i poznać ich! MG, czyli Mistrzowie Gry przechadzają się po miastach karząc graczy, którzy psują klimat i łamią regulamin. Wypowiadają się na forum i pomagają graczom podczas błędów i anomalii występujących w grze. Swój czas muszą mądrze dzielić pomiędzy pracę nad grą i odpowiedzi na pytania graczy oraz usługi, które mogą świadczyć na ich rzecz.


---

Wróć do Wprowadzenie
Drukuj